Najciekawsze cechy smartfona Nokia Lumia 920

|

Od premiery nowej generacji smartfonów Lumia minęło już trochę czasu (w Polsce dopiero kilka dni), ale akcja promocyjna dopiero się rozkręca. Zapewne już niedługo w telewizji każdy operator będzie reklamował swoją ofertę wykorzystując do tego najnowsze modele z Windows Phone 8. Tymczasem Nokia Poland na swoim kanale na YouTube opublikowało na tyle fajny materiał promocyjny smartfona Nokia Lumia 920, że wzbudził on zainteresowanie nawet mediów zagranicznych.

Spot ten skupia w sobie, jak sama nazwa wskazuje, większość najciekawszych funkcji jakie oferuje flagowy model fińskiego producenta. Duży nacisk został położony na wypromowanie autorskich aplikacji Nokii, takich jak: Nokia Miasto w obiektywie, Sprytne zdjęcie. Wyszczególnione zostały także wykorzystane technologie: Aparat PureView z optyczną stabilizacją obrazu, Ładowanie bezprzewodowe oraz Technologia zbliżeniowa NFC.

Reklama jest zrealizowana naprawdę bardzo fajnie. Oglądając ją czuć bijącą z ekranu pozytywną energię :-)


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.