Cut The Rope dostępne do pobrania!

|

Mały zielony stworek musi zostać nakarmiony cukierkami. Nie jest to jednak sprawą łatwą i wymaga pokonania masy przeszkód. Tak właśnie wygląda jedna z najpopularniejszych obecnie gier na telefony komórkowe.

Mowa oczywiście o “Cut The Rope” – grze, o której na pewno wielu z Was już słyszało. Dziś miała miejsce jej premiera w Windows Phone Store (Marketplace). Trzeba przyznać, że jej twórcy – studio ZeptoLab – nie spieszyli się z wydaniem wersji na Windows Phone. Ale jak to mówią: lepiej późno, niż wcale.

  

“Cut The Rope” zalicza się do zręcznościówek. Naszym zadaniem jest nakarmienie małego stworka (żaby?) imieniem “Om Nom”. Musimy przecinać liny (jak sam tytuł wskazuje – “przetnij linę”) tak, aby słodycz trafił prosto do naszego stworka. Nie zawsze jest to łatwym zadaniem, czasami trzeba chwilę pogłówkować. Aby urozmaicić rozgrywkę twórcy dodali “gwiazdki” do zebrania po drodze.

Grę można pobrać z Windows Phone Store, jej cena to 3,49 zł.

Kod QR Windows Phone Store


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.