Aplikacja Nike+ dla Kinect dostępna dla Windows Phone

|

Nike_plus_app

W dniu dzisiejszym Nike i Microsoft oficjalnie uruchomili program  Nike+  Kinect Training, który został zaprezentowany na tegoroczych targach E3 w Los Angeles. Aplikacja wykorzystuje ogromne możliwości sensora Kinect, pozwalając na rozpoznawanie ruchów ciała ćwiczącej osoby oraz ocenie jego kondycji i siły. Na podstawie tych parametrów opracowuje unikalny program treningowy specjalnie dla każdego użytkownika. Nike+ Kinect Training pozwala na dzielenie się  swoimi wynikami w sieci Xbox LIVE oraz Facebook, a nawet wspólny trening ze znajomymi. Co najważniejsze aplikacja Nike+ została udostępniona również na platformę Windows Phone. W swojej obecnej formie pozwala na analizowanie swoich ćwiczeń, śledzenie postępów, komunikację ze znajomymi, planowanie następnych sesji treningowych i dużo, dużo więcej.

Na poniższym wideo możecie zobaczyć możliwości Nike+ Kinect Training

Aplikację możecie pobrać  z Windows Phone Store klikając na ten link http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/nike/ba67b2fd-3886-4801-be0c-6584cd145d18

 


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.