Nokia Cardboard Challenge, czyli tekturowy konkurs

|

Nie tak dawno Nokia wpadła na świetny pomysł reklamy swoich okienkowych smartfonów. Przekaz jej był dość prosty: “zrób coś z tektury i podziel się tym światem”. Osoba biorąca udział w konkursie ogłoszonym na Nokia Conversations musiała stworzyć swój własny telefon komórkowy marki Nokia (przykład na zdjęciu powyżej) lub wykonać tekturowe odtworzenie dowolnego zdjęcia wykonanego za pomocą telefonów fińskiego producenta.

Niestety Nokia Polska poinformowała o konkursie na portalu Facebook potencjalnie zainteresowane osoby zbyt późno. Stało się to około 5 godzin przed zakończeniem Nokia Cardboard Challenge.

Konkurs został rozstrzygnięty 23 października. Oprócz zaprezentowania dwóch zwycięskich prac twórcy “tekturowego wyzwania” zamieścili jeszcze cztery zdjęcia zasługujące na wyróżnienie. Nagrodami były: Nokia Lumia 800 oraz Nokia 808 PureView.

Zdjęcia prac zwycięskiej dwójki:

Pozostałe zdjęcia:

Źródło: conversations.nokia.com


Autor: Dariusz Adamczyk

Z wykształcenia logistyk, ekonomista i informatyk. Interesuje się min. sportem, muzyką elektroniczną i dj'ingiem. Uwielbiam także nowe technologie: gadżety, rtv czy też urządzenia mobilne :)