Dedykowana aplikacja Wykop dla Windows Phone!

|

Zapewne, wielu z was zastanawiało się, czy Windows Phone Store zaspokaja użytkownika pod względem jakości, szybkości czy różnorodności aplikacji lub gier. Czy Windowsowy Marketplace posiada potencjał? Czy są szanse na realny rozwój i gwałtowny wzrost i wypad najnowszych, najlepszych produkcji?  Odpowiem bardzo prosto: tak i to jak najbardziej. Powiem więcej – posiada on obecnie największy potencjał do rozwoju i rozwinięcia skrzydeł.

Aby moje słowa nie były puste przedstawię wam dzisiaj bardzo ciekawą aplikację. W przyszłości będę prezentował co ciekawsze aplikacje, które mogą wam się przydać i stać się tymi typu must-have. Tym razem jest to aplikacja od wydawcy Cubicsoft – Wykop, czyli serwis wykop.pl w bardzo przystępnej formie.

Czy tak naprawdę potrzebna jest aplikacja obsługująca stronę wykop.pl czy inne portale? Czy nie wystarczy nam mobilna wersja strony? Jeżeli pobierzecie tę aplikację przekonacie się, jak spora jest różnica między wersją przeglądarkową a tą dostępną w Marketplace. Błyskawiczny dostęp do strony głównej. Jednym palcem możemy kontrolować błyskawiczne przejście między stroną główną, wykopaliskiem, mikroblogiem, a naszym kontem. Jest, to wszystko w typowym minimalistycznym stylu modern UI.

  

Możliwości jak na mobilną wersję jest wiele, chociaż po jakimś czasie zaczyna doskwierać brak powiadomień i klikalności w linki z komentarzy. Są, to, jednak wady, które mogą zostać dopracowane w niedalekiej przyszłości i nie doskwierają osobom, które chcą przeglądnąć stronę główną, poczytać bądź napisać komentarz, coś wykopać lub zakopać. Wszystkie główne funkcje serwisu zostały zgrabnie przeniesione na nasze smartfony. Za czytelność należy się pochwała autorom.

Do funkcji programu zaliczają się:

  • Przeglądanie głównej, wykopaliska i mikrobloga.
  • Dodawanie wpisów i komentarzy na mikroblogu.
  • Ocenianie komentarzy.
  • Wykopywanie, komentowanie, współdzielenie, dodawanie do ulubionych i obserwowanych linków.
  • Przeglądanie ulubionych i obserwowanych.
  • Przypinanie wykopów do start
Wszystkich, którzy korzystają z serwisu wykop.pl bądź szukają aplikacji z ciekawymi informacjami lub po prostu chcą ją wypróbować zapraszam do pobrania z Windows Phone Store.