Będzie błękitna Nokia Lumia 920!

|

Kiedy Nokia pokazała światu po raz pierwszy model Lumia 920 wiele osób zadawało pytanie: “Gdzie się podział charakterystyczny błękitny wariant kolorystyczny?”. Nokia wtedy odpowiedziała, że być może pojawi się on w przyszłości. Długo nie było trzeba czekać. Na początek tylko na wyłączność dla amerykańskiej sieci AT&T, następnie będzie ona ogólnodostępna.

Oczywiście mowa o błękitnej Lumii 920. Szczerze mówiąc, model L920 bardzo mi się spodobał, ale już jego kolory jakoś nie potrafiły do mnie przemówić. Zwłaszcza ich błyszczące wykończenie, które występuje w wariantach kolorystycznych żółtym, czerwonym i białym. Jestem szczęśliwym posiadaczem błękitnej Lumii 800 i liczyłem na to, że będę mógł nabyć również błękitną Lumię 920. I całe szczęście – będzie ona matowa, tak jak wersja szara i czarna, bardzo podobna do tego co widzieliśmy w Lumii 900 (między L800 i L900 jest taka różnica, że pierwsza jest gładka i się palcuje, a druga delikatnie szorstka, ale już nie palcuje się tak bardzo). Pozostaje mieć nadzieje, że nie przyjdzie nam długo czekać na wprowadzenie błękitnego wariantu kolorystycznego na nasz rynek.

A jaki kolor Wy preferujecie? ;-)

źródło: theverge.com


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.