Angry Birds Star Wars na Windows Phone już 8 listopada!

|

Rovio, producent kultowej już serii Angry Birds, kilka dni temu ogłosił współpracę z LucasArts. Owocem tejże współpracy będzie oczywiście kolejna gra z serii “Wściekłych Ptaków” – Angry Birds Star Wars.

Użytkownicy Windows Phone przez długi czas byli pomijani kiedy Rovio prezentowało nowe gry. Angry Birds Space miało trafić na nasze smartfony, ale do dziś nie wiadomo czy w końcu trafi czy nie. Premiera gry Bad Piggies obudziła nadzieje, ponieważ na jej stronie pojawiła się oficjalna zapowiedź gry na platformę Microsoftu, jednak i tutaj nie podano konkretnych dat.

Zmieni się to wraz z premierą Angry Birds Star Wars. Użytkownicy smartfonów z Windows Phone mają dostać możliwość pobrania gry w dniu jej premiery. Na razie nie wiadomo jak będzie wyglądała rozgrywka. Można przypuszczać, że będzie zbliżona do odsłony Angry Birds Space. Czerwony Ptaszek będzie odpowiednikiem Luke’a Skywalkera, a dowódcą prosiaków będzie nie kto inny jak sam Prosiak Vader. Poniżej można obejrzeć mały teaser nowej gry Rovio.

Z niecierpliwością czekam na premierę. A Wy? ;-)

Aktualizacja 30.10.2012:

Pojawił się pierwszy gameplay z nowej odsłony Angry Birds. Zapraszam do obejrzenia:

źródło: wp7connect.com


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.