µTorrent Remote na Windows Phone już do pobrania!

|

Na pewno wielu z Was zna aplikację µTorrent – najpopularniejszego klienta sieci BitTorrent na komputery. Na pewno wielu też wie, że smartfony zostały stworzone po to aby ułatwić nam, ich użytkownikom, życie.

Do Windows Phone Store trafiła właśnie aplikacja µTorrent Remote. Aplikacja ta pozwala na sterowanie z poziomu smartfona aplikacją uTorrent zainstalowaną na naszym PC. Konfiguracja jest banalnie prosta, w aplikacji na PC wystarczy uaktywnić zdalny dostęp w ustawieniach i ustalić nazwę użytkownika i hasło. Następnie z wykorzystaniem tych danych logowania łączymy się z poziomu smartfona z aplikacją na PC. Wystarczy posiadać dostęp do internetu i gdziekolwiek byśmy się znajdowali będziemy mogli zarządzać torrentami na naszym domowym “pececie”.

 

Funkcje aplikacji:

  • Dodawanie, usuwanie, startowanie, stopowanie torrentów i sprawdzanie postępu.
  • Przy użyciu mobilnej przeglądarki znajdujemy torrenty, po ich pobraniu automatycznie rozpocznie się pobieranie na naszym PC.
  • Sprawdzanie RSSów i rozpoczynanie pobierania.

Aplikacja µTorrent Remote jest w fazie Beta, współpracuje z µTorrent dla Windows w wersji 3.* i µTorrent 1.5 dla Mac. Instrukcja instalacji znajduje się na stronie Windows Phone Store.

źródło: windowsphoneapps.es


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.