Zmiana systemu komentarzy

|

Jak niektórzy pewnie już zauważyli zdecydowaliśmy się na zmianę systemu komentarzy. Wybór padł na platformę Disqus – jedną z najpopularniejszych platform służących do zamieszczania komentarzy, z której korzysta wiele stron internetowych.

Skąd decyzja o zmianie? Wielu z Was narzekało na każdorazową konieczność wypełniania formularza podczas dodawania komentarza. Poza tym ostatnio dotknęła nas fala złośliwych spamerów, oraz nagminny brak kultury w komentarzach. Nie będę mówił kto i co, ale pamiętajcie, że mamy wgląd do historii ip.

Od teraz komentować będą mogli jedynie Ci, którzy posiadają konto w serwisie Disqus i mają potwierdzony adres e-mail – trzeba brać odpowiedzialność za to co się pisze. Wiem, że nie wszystkim to się spodoba. Mamy jednak nadzieję, że dzięki temu poziom komentarzy wzrośnie. Poza tym, zakładając takie konto przyda Wam się ono w udziale w dyskusjach także na innych portalach.

Import komentarzy ze starszych wpisów może trochę potrwać (już trwa to ponad 24h), jednak na pewno one się pojawią – o to się nie martwcie.

Aktualizacja:

Import komentarzy ukończony ;-)


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.