Jak korzystać z Windows Phone 8? [UPDATE]

|

Premiera pierwszych smartphone’ów z Windows Phone 8 już za nami, ale jeszcze żadnego z zaprezentowanych smartphone’ów nie możemy kupić. Toteż ciężko poznać wszelkie nowinki i zmiany związane ze “zmianą numerka” nowego mobilnego systemu Microsoftu. Jednak od czego są emulatory?

Poniżej możecie obejrzeć naprawdę obszerny film, dzięki któremu zobaczymy, co korporacja z Redmond dodała i pozmieniała w systemie przygotowanym na smartphone’y. Oto on:

Oraz film z buildu RTM:

Możecie zobaczyć między innymi nowe animacje, funkcje oraz oczywiście ogólne działanie systemu. W samej obsłudze wiele zmian nie zaszło, ale kilka nowych smaczków pojawiło się. Między innymi dyktowanie notatek, które wygląda naprawdę ciekawie. Tylko interesujące jest to, jak ta funkcja będzie działać z naszym rodzimym językiem – o ile w ogóle zostanie dyktowanie wprowadzone do polskiej wersji systemu Windows Phone.

Zauważyliście jakieś ciekawostki, interesujące zmiany w stosunku do “Mango/Tango”? Chwalcie się, co Wam najbardziej przypadło do gustu.

źródło: youtube.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.