Wyciekł przedni panel Nokii z Windows Phone 8

|

Wygląda na to, że Nokia rozpoczęła wyścig z Apple na ilość plotek o nadchodzących urządzeniach. Zdjęcia części z nadchodzącego iPhone 5 zrobiły furorę w internecie. Czas na Nokię.

Dziś do sieci wyciekło zdjęcie przedniego panelu jednego z nadchodzących urządzeń od Nokii. Przedni panel został wyprodukowany przez firmę ALPS – producenta podzespołów dla telefonów Nokia. Panel ten zdradził rozmiar zastosowanego wyświetlacza, który będzie wynosił 4.3-cala. Można przypuszczać, że zostanie on zastosowany w jednym z trzech telefonów które mają zostać zaprezentowane na Nokia World 2012, strzelam, że chodzi o ten ze średniej półki. Duży otwór obok logo Nokia może sugerować, że telefon posiadać będzie przednią kamerę do wideo-rozmów. Zaokrąglony kształt sugeruje, że nie będzie to urządzenie utrzymane w stylistyce serii Lumia (L800/L900), można więc przypuszczać, że będzie to model z PureView.

Jest to już kolejny przeciek obok Nokii Phi, której zdjęcie wyciekło kilka dni temu. Podobno telefony z logo po prawej stronie mają mieć jeszcze większy ekran niż 4.3-cala. Wychodzi więc na to, że Nokia Phi będzie telefonem z najwyższej półki, model z którego pochodzi powyższy panel będzie pochodził ze średniej półki cenowej. Pozostało czekać na przecieki odnośnie trzeciego low-endowego smartfona.

źródło: wmpoweruser.com


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.