Prototyp urządzenia Nokia Lumia z Windows Phone 8 na pokładzie

|

Wczoraj pisałem, że Nokia planuje zaprezentować urządzenia z Windows Phone 8 już na wrześniowej konferencji Nokia World. Dziś w serwisie Weibo (chiński odpowiednik twittera) znaleziono dwa zdjęcia przedstawiające prototypowy model urządzenia Nokia z serii Lumia, która charakteryzuje się nowatorskim designem.

Urządzenie to wygląda jak krzyżówka Lumii 900 z Lumią 800 – duży rozmiar ekranu rodem z tej pierwszej, wypukłość od tej drugiej. Niewiele wiadomo o pozostałych parametrach tego urządzenia, można się jedynie domyślać, że posiada większą rozdzielczość ekranu. Poza tym na zdjęciu można też dostrzec nowy kolor obudowy, przyciski Windows w starym stylu, logo Nokii w nowej górnej pozycji, oraz znak “proto.nokia.com” pod ekranem.

Na ekranie zbyt wiele nie widać, więc może być to zarówno urządzenie z Windows Phone 7.8, które nigdy nie trafi na rynek. Więcej informacji uzyskamy już za miesiąc na konferencji Nokia World.

źródło: wmpoweruser.com

 


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.