Nokia z Windows Phone 8 i technologią PureView – to już pewne

|

Nie od dziś wiadomo o tym, że rewolucyjna technologia PureView ma trafić do przyszłych urządzeń Nokii z Windows Phone 8 na pokładzie. Jeśli ktoś nadal ma co do tego wątpliwości nie musi szukać daleko, wystarczy obejrzeć najnowszy wywiad z Jo Har­low, wice­pre­zes ds. inte­li­gent­nych urzą­dzeń firmy Nokia. Rozmawiając z serwisem BGR zapewniała że Nokia mocno skupia się na zaimplementowaniu technologii PureView do swoich urządzeń z Windows Phone.

Pani wiceprezes podkreślała, że wraz z wprowadzeniem technologii PureView do smatfonów z “ósemką” na pokładzie, urządzenia te będą w stanie wykonać zdjęcia tak dobrej jakości jakiej jeszcze konsumenci nie doświadczyli w fotografii komórkowej. Zdjęcia robione jedną ręką, oraz te przy słabym oświetleniu także mają wyglądać dużo lepiej. Wygląda na to, że Nokia ma jeszcze dużo do pokazania, jeśli chodzi o fotografię mobilną. Najlepsze jeszcze przed nami.

Cały wywiad można obejrzeć poniżej:

źródło: phonearena.com

 

 

 


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.