Nokia World – 5. września, godzina 16:00 – zapraszamy!

|

Wielki dzień dla Nokii – jak i całego świata Windows Phone – nadchodzi. Dnia 5 września przekonamy się, czy Ativ S od Samsunga dostanie godnego przeciwnika z fińskiej stajni. Przekonamy się też, czy PureView zagości na mobilnych okienkach oraz (o ile) jak Nokia sobie poradziła z ograniczeniami Snapdragona w sprawie ilości pixeli w aparatach. Niektórzy twierdzą, że Fińska marka zastosuje 21MPX matrycę w nowej Lumii z PureView. Jak będzie? Zobaczymy.

Jeżeli dnia 5. września  o godzinie szesnastej nie macie zbyt wielu zajęć to możecie odpalić konferencję Nokii (i Microsoftu w sumie), na której poznamy topowy model marki.

Wszystko będzie dostępne pod tym linkiem: Klik!

Jeżeli jednak czasu Wam zabraknie lub Wasze łącze internetowe nie będzie się nadawało do oglądania transmisji to nic straconego! Możecie być pewni, że nasz portal na bieżąco będzie przekazywał najważniejsze informacje. Zapraszamy!

źródło: nokia.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.