Czy to HTC Accord?

|

W sieci pojawiło się domniemane zdjęcie jednego z trzech nadchodzących smartfonów od HTC z Windows Phone 8 na pokładzie.

Zdjęcie to opublikował jeden z użytkowników forum XDA-Developer na swoim profilu na twitterze. Użytkownik Football znany jest z dość dobrego dostępu do ROM’ów urządzeń HTC, więc źródło można uznać za wiarygodne. Według niego model ze zdjęcia to HTC Accord. Sercem urządzenia ma być dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 MSM8960 o taktowaniu 1.5 Ghz, wspomagany 1 GB pamięci RAM. Za wyświetlanie obrazu odpowiadać będzie 4.3-calowy ekran o rozdzielczości HD 720×1280. Dostaniemy także 8 lub 16 GB wbudowanej pamięci pamięci, którą będziemy mogli rozszerzyć o dodatkowe 32 GB przy wykorzystaniu karty pamięci micro SD, aparat z matrycą o rozdzielczości 8 Mpix, oraz moduł łączności NFC.

Bardzo możliwe, że zdjęcie to tylko koncept urządzenia, zważając na to, że ekran startowy na zdjęciu wyżej pochodzi z Windows Phone 7. Autor mógł jedynie stworzyć ten koncept, aby przybliżyć wygląd urządzenia na podstawie informacji które posiadał. Jeśli jednak ostateczne urządzenie ma posiadać “kolorową konstrukcje” to można podejrzewać, że HTC planuje odebrać Nokii, która ostatnio zwykła robić kilka wersji kolorystycznych swoich smartfonów, część klientów. A jak wiemy, Nokia sprzedaje najwięcej smartfonów z systemem Windows Phone.

źródło: wmpoweruser.com


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.