Microsoft i Nokia planują ustawić “Ściany Windows Phone” w sklepach

|

Microsoft wraz z Nokią próbują na wszelkie sposoby wypromować urządzenia z systemem Windows Phone. Dziś przedstawiamy Wam kolejny pomysł, który ma zachęcić ludzi do nabycia telefonu z systemem Microsoftu.

Wybrane sklepy w Europie będą miały dedykowaną ścianę, na której będą eksponowane telefony z Windows Phone na pokładzie. Oczywiście urządzenia będą zasilane i każdy będzie mógł przetestować możliwości jakie daje Windows Phone na “własnej skórze”. Na ścianie będzie również 40-50 calowy wyświetlacz, na którym będą prezentowane możliwości urządzeń.

Aktualnie “gwiazdami” tej kampanii reklamowej będą urządzenia z serii Lumia produkowane przez Nokię. Tego jak, i czy “Ściany Windows Phone” będą wykorzystane w przyszłości nie wiemy. Sam ekran skupiać ma się aktualnie na możliwościach Windows Phone w wersji 7. W przyszłości, a dokładniej po premierze Windows Phone 8, wyświetlana treść zostanie uaktualniona.

źródło: wmpoweruser.com


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.