Pomóżmy Nokii przy tworzeniu nowych smartphone’ów

|

Nokii zależy na tym, aby ich smartphone’y (jak i wszystkie urządzenia) spełniały wymogi użytkowników. Niedawno ogłoszony przez nich raport stwierdza, że doskonale im to wychodzi. Tenże raport omawia zadowolenie posiadaczy Lumii 900. Zainteresowani mogą zbadać poszczególne procenty pod tym adresem.

Teraz fińska marka zwraca się do wszystkich posiadaczy Lumii, niezależnie od modelu. Jednak również przyszli użytkownicy mogą śmiało wziąć udział w ankiecie i zwrócić uwagę na to, czego potrzeba w przyszłych urządzeniach Nokii, na co powinni zwracać uwagę, przy czym więcej poświęcić czasu przy projektowaniu.

Ankieta jest co prawda w języku angielskim, ale nie trzeba kończyć filologii angielskiej, żeby pomóc Finom. Pytania dotyczą głównie użytkowania smartphone’ów z Windows Phone, ich częstotliwości i nic więcej. Tak, więc pomóżmy Nokii i złóżmy swe odpowiedzi na tej stronie.

Jest to jedna z wielu ankiet przeprowadzonych przez Nokię, więc miejmy nadzieję, że obecne niedogodności zostaną usunięte. O tym będziemy mogli przekonać się już za nie tak długo, kiedy to pojawią się pierwsze modele z Windows Phone 8.

źródło: conversations.nokia.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.