Mobilny Facebook zaktualizowany – v2.7

|

Przyszła pora znowu uaktualnić mobilną aplikację Facebooka przeznaczoną na system Windows Phone. Tym razem, w stosunku do poprzedniego update’u, zbyt wielu zmian nie uświadczymy.

A nawet ściślej mówiąc nic nowego nie zobaczymy, gdyż wersja 2.7 w stosunku do poprzedniej (2.5) poprawia jedynie wykryte błędy/bugi. Autorzy nie wydali oficjalnego changelogu (listy zmian), a jedynie wspomnieli o naprawionych niuansach typu: podwojone miniaturki, czy też poprawa zabezpieczeń (prywatnych ustawień). Obecna wersja mobilnej aplikacji Facebooka na Windows Phone wygląda znacznie lepiej niż miało to miejsce sprzed premiery wersji 2.5 ponad miesiąc temu, ale do ideału jednak jeszcze troszkę brakuje. Przede wszystkim sama prędkość programu pozostawia nieco do życzenia w stosunku do szybkości całego systemu. Brakuje też poprawnej obsługi własnych stron/grup, ale cóż… Być może w kolejnej wersji się tych nowości doczekamy? :)

Być może któryś z naszych czytelników dojrzał jakieś inne zmiany? Swoją drogą, czego Wam brakuje w aplikacji Facebooka na mobilny system Microsoftu?

źródło: facebook.com 


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.