Juggernaut Alpha podbija WP Bench – pierwszy model z “Apollo”?

|

WP Bench już nie raz pomagał odkryć istnienie nowych urządzeń z Windows Phone. Dotychczas były to modele z WP7.X (najczęściej Tango). Teraz jednak słuchawka (?) o jakże tajemniczej nazwie – Juggernaut Alpha – zdecydowanie zdeklasowała konkurencje.

Co to może oznaczać? Przede wszystkim to, że żadne z obecnych urządzeń (specyfikacji technicznej) nie jest w stanie uzyskać takiego wyniku, a więc podzespoły Juggernauta są o wiele lepsze niż to, co oferuje Windows Phone 7.X. Tak, więc mamy do czynienia z modelem “Apollo”. Mało tego. To, że na tej słuchawce uruchomiono WP Bench oznacza, że Windows Phone 8 bez problemu obsługuje obecne aplikacje (tak jak to Microsoft zapowiedział).

A patrząc na powyższy wynik możemy bez problemu stwierdzić, że szykuje się drastyczne przyspieszenie i zwiększenie wydajności urządzeń z Windows Phone. To z kolei może pociągnąć za sobą zwiększenie ilości deweloperów, którzy będą tworzyć coraz to ciekawsze i bardziej wymagające aplikacje, szczególnie gry. Bo to właśnie ilość ciekawych tytułów tej ostatniej grupy aplikacji lekko kuleje. Brakuje wiele znanych gier, które podbijają pozostałe mobilne platformy. Miejmy nadzieję, że “Apollo” to zmieni i zainteresuje systemem takie wytwórnie jak chociażby Gameloft czy Glu.

Zainteresowani pełnym zestawieniem WP Bench mogą go obejrzeć pod tym linkiem.

źródło: computemark.com 


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.