Aplikacja Liczniki w wersji Beta dostępna dla telefonów Nokia

|

Niedawno pisałem o dołączeniu do Nokia Collection dwóch nowych aplikacji: Aparat – Dodatki i Udostępnianie Kontaktów. Dzisiaj w Marketplace pojawiła się kolejna aplikacja dostępna na wyłączność dla telefonów Nokia. Mowa o aplikacji Liczniki (ang. Counters), która została udostępniona właśnie w BetaLabs.

Aplikacja Liczniki umożliwia monitorowanie czasu nawiązywanych połączeń, liczby wysłanych wiadomości i ilości przesłanych danych w miesięcznych okresach. Dostępna jest również opcja umożliwiająca zresetowanie liczników w terminie miesięcznych rozliczeń (np. 10tego dnia każdego miesiąca).

Aby móc w pełni korzysać z aplikacji Liczniki wymagana jest najnowsza wersja systemu Windows Phone Tango (8773 lub 8779).

Trzeba pamiętać, że aplikacja jest w wersji beta i zawiera błędy. Do tej pory znane są:

  • brak powiadomienia kiedy ustawiony przez nas limit zostanie osiągnięty (będzie w kolejnych wersjach)
  • połączenia konferencyjne nie są naliczane prawidłowo
  • nie ma możliwości użycia separatora dziesiętnego (np. nie można ustawić limitu 1.5GB)

Aplikacja posiada też jedną wadę dla użytkowników z Polski, mianowicie u nas pakiety danych rozliczane są co 100 kB, aplikacja ta nie posiada opcji ustawienia co ile jednostek ma być rozliczany pakiet internetu. Chociaż sądzę, że pomimo tej wady przyda się wielu użytkownikom.

Aplikację można pobrać bezpośrednio z Marketplace:

  

Póki aplikacja jest w wersji Beta nie możliwe będzie wyszukanie jej z poziomu Marketplace, zatem proszę korzystać z powyższych odnośników.   (Korzystając z odnośnika z poziomu przeglądarki desktopowej otrzymamy komunikat “Nie znaleziono aplikacji”.)

źródło: betalabs.nokia.com


Autor: Artur Kwiatkowski

Niepoprawny gadżeciarz. Pasjonat nowych technologii. Fan dobrej muzyki, książek, filmów i seriali. Czasami gra w gry. Kropka.