Oficjalny klient Twittera zaktualizowany do wersji 1.5

|


Twitter, podobnie jak Facebook, jako szanowany portal społecznościowy powinien posiadać jak najlepszy program na każdy system operacyjny. Niestety, oficjalny klient Twittera do czasu ostatniej aktualizacji miał wiele wad i nie był zbytnio zachęcający.

Poprzednia aktualizacja wniosła do aplikacji jedynie nowe logo. Wersja 1.5 wprowadza tym razem to, na co wszyscy od dawna czekali, czyli powiadomienia. W końcu będziemy mogli od razu się dowiedzieć o nowych tweetach i wszelkich odpowiedziach. Oczywiście programiści aplikacji nie spieszyli się do wprowadzenia notyfikacji, ale cóż… Lepiej późno niż wcale.

Aktualizacja powinna się pojawić automatycznie w Marketplace, a dla tych, co jeszcze nie korzystają z oficjalnego klienta Twittera, link do marketu: http://www.windowsphone.com/pl-PL/apps/0b792c7c-14dc-df11-a844-00237de2db9e

A Wy korzystacie z Twittera? Jesteście już naszymi obserwującymi? Jak nie to gorąco zapraszamy do śledzenia naszego profilu, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami związanymi z mobilnym systemem Microsoftu: Klik!

 

źródło: phonearena.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.