Kup Nokia Lumia i odbierz voucher na usługę Xbox Live Gold

|


Już dziś kupując smartfon z rodziny Nokia Lumia, można otrzymać jeden z 610 voucherów na 3 miesiące darmowego dostępu do usługi Xbox Live Gold. Dostęp do Xbox Live Gold umożliwia komunikację pomiędzy telefonem a konsolą, kontakt z użytkownikami serwisu z całego świata, a także porównywanie swoich wyników ze znajomymi. Promocja potrwa do 8 czerwca 2012 r..

Z okazji niedawnej polskiej premiery telefonu Nokia Lumia 610, firmy Microsoft i Nokia postanowiły nagrodzić 610 posiadaczy smartfonów z rodziny Nokia Lumia abonamentem Xbox Live Gold.

Aby skorzystać z nowej promocji, wystarczy do 8 czerwca 2012 r. kupić smartfon Nokia Lumia 610, 710 lub 800 i przyjść z dowodem zakupu do stoiska Nokia w warszawskim C.H. Arkadia. Po odebraniu darmowego kodu aktywacyjnego, można przez trzy miesiące cieszyć się swoim kontem Xbox Live w najbogatszej wersji.

Usługa Xbox Live w telefonie pozwala korzystać z gier wszędzie tam, gdzie jesteś, uzupełniając Windows Phone o wiele przydatnych funkcji. Dzięki niej gracze mogą zdobywać punkty i porównywać swoje osiągnięcia ze znajomymi. W sekcji Kolekcja można odnaleźć wszystkie pobrane gry oraz podpowiedzi dotyczące innych pozycji z Marketplace, gdzie znajdują się mobilne wersje wielu gier dostępnych na konsolę Xbox 360, a także pozycje dedykowane wyłącznie smartfonom.

Posiadacze konta Gold w usłudze Xbox Live są uprzywilejowani, jeśli chodzi o dostęp do promocji i nowych materiałów. Członkowie o statusie Gold mogą korzystać z rabatów na gry, dodatków do awatarów, wcześniejszego dostępu do gier w wersji demo i wyjątkowych ofert specjalnych.

Aby uzyskać przez telefon dostęp do swoich wyników, znajomych i wiadomości z własnego profilu na konsoli Xbox 360, wystarczy podać adres email (będący Windows Live ID) lub Tag gracza (z usługi Xbox Live) podczas pierwszego uruchomienia telefonu.

Identyfikator Windows Live ID pozwala na dostęp przez telefon nie tylko do Xbox Live, ale też takich usług, jak m.in. Hotmail czy SkyDrive, dzięki któremu można wygodnie przechowywać pliki, zdjęcia i filmy na wirtualnym dysku o powierzchni 7 GB.

Nokia Lumia 610 to czwarte urządzenie z systemem Windows Phone, wyprodukowane przez tego producenta. Smartfon jest już dostępny na półkach operatorów sieci komórkowych Orange, Play i Plus, jak również w tzw. kanale otwartym np. Euro RTV AGD, gdzie w wybranych salonach w ciągu najbliższych weekendów można porozmawiać z promotorami obu firm oraz zobaczyć na żywo telefon współpracujący z konsolą Xbox 360.

źródło: microsoft.com