Konkursy na Euro 2012! Typuj i wygrywaj!

|

Mimo, że Windows Phone nie jest zbytnio związany z piłką nożną to postanowiliśmy zorganizować konkursy, w których możecie wygrać ciekawe nagrody! W końcu mistrzostwa Europy rozgrywane w Polsce nie zdarzają się na co dzień :).

Zasady konkursu są banalnie proste. Po prostu zabawcie się w bukmacherów i typujcie wyniki Polaków w fazie grupowej.

Na wstępie mamy spotkanie z Grecją, które odbędzie się już 8 czerwca o godzinie 18 w Warszawie. Następnie do rozstrzygnięcia jest wynik meczu z Rosją również w stolicy (12 czerwiec, godz. 20:45). Na koniec pozostaje walka Orzełków z Czechami we Wrocławiu (16 czerwiec, godz. 20:45).

Zwycięży oczywiście osoba, która jako pierwsza poda poprawny wynik meczu. Do zdobycia są trzy pary słuchawek renomowanej firmy AKG (model K309).

Swoje typy możecie podawać w odpowiednich wątkach na naszym forum dyskusyjnym: Klik! Macie oczywiście możliwość zmiany swoich przewidywań do momentu, kiedy sędzia po raz pierwszy użyje gwizdka i rozpocznie mecz. W przypadku, gdy dwie lub więcej osób poprawnie wytypuje wynik, to o zwycięstwie zadecyduje godzina i dzień edycji postów, a nie ich kolejność.

Tak, więc serdecznie zapraszamy do gry i sprawdźmy, kto się nadaje na dobrego bukmachera :). Powodzenia!


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.