Kolejny piłkarski konkurs Euro 2012! Typuj i wygrywaj

|

Kolejny raz w związku z tym, że w naszym kraju odbywają się mistrzostwa Euro 2012 postanowiliśmy zorganizować konkurs. Tym razem do wygrania są limitowane karty do gry Windows Phone, które są niedostępne w sprzedaży.

Zasady konkursu znajdują się na forum w odpowiednim temacie. Możecie poczuć się jak prawdziwi bukmacherzy i wytypować wyniki półfinałów Euro 2012.

Tym razem nie liczy się refleks i poprawność wyniku, a zdobyte punkty. Musimy na spokojnie obrać odpowiednią strategię, aby poprawnie wytypować mecz i zdobyć jak największą liczbę punktów. Najwięcej punktowany jest konkretny wynik meczu, ponieważ bardzo ciężko jest wytypować poprawny wynik. Jak wiemy w poprzednim konkursie, jeden mecz ani razu nie został prawidłowo wytypowany. Nikt nie był w stanie uwierzyć w to, że Polska przegra 1:0 z Czechami.

Jak wspomniałem już wcześniej zasady konkursu oraz swoje typowania podajemy w tym temacie na forum: Klik! Tak, więc serdecznie zapraszamy do gry i sprawdźmy, kto się nadaje na dobrego bukmachera :) . Powodzenia!