Skórka GelaSkin ochraniająca nasze telefony

|


Z zamierzenia wyroby GelaSkin mają chronić nasz telefon przed zarysowaniami, ale przede wszystkim ładnie i estetycznie wyglądać. Oczywiście wszystko zależy od zastosowanej grafiki lub zdjęcia gdzie oprócz ciekawskich, wpadających w zachwyt znajomych możemy oszpecić nasz telefon, ale na szczęście możemy w każdej chwili zrzucić nową skórkę.

Mój projekt opierał się na schemacie samej Lumii 710 co wydało mi się dość oryginalnym pomysłem w zamian zdjęcia teściowej. Mam schemat pod ręką i w każdej chwili mogę z niego skorzystać. Nie zabrakło także logo naszego forum, ale składając zamówienie nie przesunąłem go i część graficzna pozostała wycięta przez otwór na aparat. Dwie sprawne ręce i coś co odtłuszczenia aby dłużej cieszyć się z nowej skórki, tyle wystarczy aby na stabilnym podłożu samemu nakleić nowy wzór. Możecie zauważyć, że na rogach są zagniecenia, ale w czasie oglądania filmu masowałem kciukiem te obszary i dziś wygląda to znacznie lepiej.

Materiał firmy 3M z którego wykonana jest okleina posiada mikrokanaliki dzięki czemu łatwo się ją nakłada na czystą i odtłuszczoną powierzchnię. Późniejsza korekcja wąskich obszarów też jest możliwa.