Microsoft przypomina o aktualizacji systemu do wersji 7.5

|

System Windows Phone zbliża się już do drugiej rocznicy urodzin. Przez ten czas wyszło kilka ważnych aktualizacji, między innymi: NoDo, Mango, niedawno Tango. Na ten rok szykowana jest jeszcze jeden, najważniejszy (dotychczas) update, czyli Apollo. Jednak teraz skupimy się na Mango.

Ta wersja systemu została zaprezentowana jesienią zeszłego roku, więc już minęło sporo czasu od premiery. Mimo wszystko wielu użytkowników smartphone`ów pochodzących z 1. generacji urządzeń Windows Phone dalej utknęło przy systemie NoDo. Czemu? Powodów może być wiele, ale najgłówniejszymi zdecydowanie są: nowe zabezpieczenia antypirackie, pojawienie się kilku nowych bugów (znikająca klawiatura – wielu operatorów nie wprowadziło łatki na ten błąd) czy też po prostu nie czują potrzeby instalowania Mango lub wyższej.

Microsoft przypominając o konieczności aktualizacji zastrzega, że jeżeli nie zostanie ona wykonana to na starszych wersjach systemu, użytkownicy stracą możliwość instalowania i kupowania aplikacji z Marketplace.

Tak, więc jeżeli ktoś jeszcze nie korzysta z Windows Phone 7.5 to powinien jak najszybciej podłączyć telefon pod Zune i wykonać update :).

źródło: wmpoweruser.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.