Windows 8 lub Office 365 taniej po zakupie Lumii u operatorów

|

CentrumXP.pl oferuje bardzo ciekawą zniżkę dla osób, które w najbliższym czasie mają zamiar zarówno wymienić telefon, jak i kupić nowe oprogramowanie do komputera.

Wymagania nie są spore, wystarczy wyrazić chęć zakupu Lumii u jednego z naszych operatorów poprzez formularz zamieszczony na stronie www.centrumxp.pl/NokiaLumia, następnie kupujemy telefon i wysyłamy fakturę potwierdzającą zakup do weryfikacji. Jednak nie ma tak pięknie, jest kilka warunków do spełnienia – przede wszystkim nie może to być byle jaka taryfa u operatorów, a jedna z przeznaczonych dla firm. Poza tym ilość zniżek jest ograniczona, jedynie pierwsze 10 osób zdobędzie nagrodę.

Tych 10ciu szczęśliwców dostanie 50zł zniżki na zakup systemu Windows 8 (premiera pod koniec 2012r) lub taki sam upust na zakup pakietu biurowego Microsoft Office 365. Dodatkowo każdy dostanie zestaw gadżetów sygnowanych logiem Windows Phone, m.in.: koszulki, kubki.

Obecnie Lumie możemy kupić w Orange, Plusie i T-Mobile. Oczywiście Play również ma w swojej ofercie produkty fińskiego producenta, ale ta sieć nie występuje na liście wymienionej na stronie konkursowej. Istnieje również możliwość brania udziału w konkursie bez zakupu telefonu u operatora. Wtedy musimy dokonać zakupu poprzez stronę CentrumXP.pl, gdzie ceny wyglądają następująco: Lumia 710 – 980zł, a Lumia 800 – 1500zł. Są to ceny netto.

Ktoś ma zamiar skorzystać z tej oferty? :)

źródło: CentrumXP.pl


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.