Testuj z Orange – Nokia Lumia 900 i HTC One X

|


Dzisiaj ruszyła kolejna edycja konkursu “Testuj z Orange”. Dołącz do elitarnego grona testerów najnowszych telefonów i zmierz się z zadaniami ze świata sportu! Tym razem testerzy sprawdzą funkcjonalności dwóch najnowszych telefonów: Nokia Lumia 900 i HTC One X.

Zadaniem uczestników jest przetestowanie nowoczesnych telefonów i opisanie swoich wrażeń i uwag na dedykowanych blogach. Zadania będą powiązane z tematyką sportową i piłkarskimi emocjami, na które wszyscy czekamy. W eliminacjach do konkursu może wziąć udział każdy, kto wypełni formularz zamieszczony na stronie http://testuj.orange.pl/rejestracja

Finaliści otrzymają do testowania najnowsze telefony wraz z kartami SIM, które umożliwią im mobilną realizację zadań konkursowych. O swoich doświadczeniach będą pisać na stronie www.testuj.orange.pl W najnowszej edycji zadania konkursowe będą nawiązywać do tematyki sportowej.

Jakość wykonania zadań oraz wpisów na blogach oceni jury, które wyłoni laureatów konkursu. Najlepsi uczestnicy otrzymają testowane telefony na własność. Na testerów i kibicujących im przyjaciół czekają też zabawy dodatkowe z nagrodami – niespodziankami.

Testuj z Orange to cykl konkursów, który Orange organizuje od ponad roku (za nami już pięć edycji). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o poprzednich konkursach, wejdź na http://testuj.orange.pl/konkursy

Już teraz można skorzystać z formularza rejestracyjnego http://testuj.orange.pl/rejestracja aby wziąć udział w zabawie. Zapraszamy i życzymy powodzenia! Nokia Lumia 900 i HTC One X czekają! :-)

źródło: orange.pl