Smartphone Beta Test wystartowało, a razem z nim Lumia 900

|

Minęły 4 dni, które kazała Nokia czekać na oficjalne wystartowanie strony SmartphoneBetaTest.com i co się okazało? Ano to, na co wszyscy czekali, czyli oficjalna premiera Lumii 900 u amerykańskiego operatora AT&T.

Chytry plan Finowie jednak mieli. Na początku zbesztać przeciwnika, największego konkurenta, czyli iPhone`a wytykając wszystkie jego wady, które w Nokii są zamienione w jedne z największych atutów, a później pokazać właśnie Lumię 900 i zachęcać do jej zakupu, w sieci AT&T. Tak, więc z dniem dzisiejszy rusza oficjalna kampania reklamowa, która ma nakłonić do zakupu topowego modelu fińskiej marki, który działa pod kontrolą systemu Windows Phone.

Na stronie smartphonebetatest.com znajdziemy teraz nowy film:

Pokazuje on wyraźnie, jak Nokia zwraca uwagę na dopracowanie Lumii 900 traktując wszystkie inne modele konkurencji jako “przeznaczone do szerokich testów w prawdziwym życiu”.

Poza tym możecie obejrzeć jeszcze inny filmik-reklamę:

Taka kampania ma sens w USA, gdzie reklamy odgrywają ogromną rolę w wyborze zakupów (niezależnie od tego, co mamy kupić), a jeżeli jeszcze oczernia konkurencje to może się okazać, że Nokia modelem Lumia 900 będzie liderem sprzedaży przez jakiś czas. Tylko tak jest w USA, a u nas? Uważacie, że w Polsce taka “akcja” zmusiłaby posiadaczy takich smartphone`ów jak iPhone 4S czy też Samsunga Galaxy Nexus (ew. HTC One X) do zmiany swoich słuchawek na fiński produkt?

źródło: smartphonebetatest.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.