Pięć sztuk Lumii 610 do wygrania!

|

Nokia dawno nie ogłaszała konkursów typowo dla Polaków (w związku z Windows Phone). Tak, więc teraz Finowie postanowili przeznaczyć 5 sztuk najtańszego modelu z Windows Phone na “zawody” organizowane za pomocą portalu społecznościowego Facebook.

Idea samego konkursu jest prosta, ale tylko nieliczni będą mogli powalczyć o Lumie. Naszym celem jest zebranie informacji oraz zdjęć z najciekawszych miejsc w czterech miastach (Gdańsk, Poznań, Warszawa i Wrocław). Czemu akurat te miasta? Otóż (jak niektórzy się już domyślają) to właśnie tam odbędą się mecze na Euro 2012. Sama nazwa konkursu (“Poradnik Kibica”) może wiele rozjaśniać. Informacje i zdjęcia, które zostaną zgłoszone do konkursu mają pomagać przyjezdnym kibicom w zorganizowaniu swojego wolnego czasu. Możemy dodawać fotografie i porady w czterech kategoriach: Zabytki i Muzea, Jedzenie, Pub i życie nocne oraz Zakupy. Autorzy pięciu najlepszych przesłanych treści zostaną nagrodzeni smartphonem z Windows Phone (“Tango”) od Nokii, czyli oczywiście Lumią 610. Zwycięskie miejsca zostaną wykorzystane do stworzenia aplikacji na systemy Symbian i Windows Phone, która pomoże przyjezdnym gościom odnaleźć się (rozerwać: ) ) w naszych miastach.

Konkurs odbywa się poprzez odpowiednią aplikację na Facebooku: https://apps.facebook.com/poradnikkibica/ . Uprzednio należy oczywiście polubić profil Nokii i już możemy dodawać swoje propozycje (w postaci zdjęć lub tekstu) na najciekawsze miejsca w jednym z czterech miast gospodarzy.

Zainteresowani? :)

źródło: facebook.com/NokiaPoland


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.