Lumia 900 w Orange w tym miesiącu!

|

Oficjalna, światowa premiera Lumii 900 za nami. Odbyło się to za pomocą sprytnej kampanii reklamowej, która została rozpoczęta i zapowiedziana za pomocą strony Smartphone Beta Test, gdzie oczerniano głównego konkurenta, czyli iPhone`a. Chwilę później odkryto dosyć poważny problem natury software`owej, ale jeszcze szybciej go rozwiązano. Ameryka oczywiście musiała być jako pierwsza, a że już kraj za oceanem może cieszyć się z możliwości zakupu topowego modelu Nokii z Windows Phone.

Teraz przyszła pora na Europę i oczywiście Polskę. Orange szykuje się do wprowadzenia do swojej oferty wielu nowych urządzeń. W głównej mierze będą to słuchawki z Androidem, typu: HTC One X, LG Swift L3, Motorola Defy Mini, czy też Motorola Motoluxe. Do tego grona dołączy także Lumia 900 jako wisienka na zielonym torcie. Dokładnie określonej daty premiery nie ma, wiadomo tylko, że ma to być kwieceń. Mamy połowę kwietnia, więc zostały 2 tygodnie na oficjalną premierę w Polsce. Razem z nią zapewne wystartuje i sprzedaż topowej Lumii na Allegro, gdzie już powoli możemy zacząć szukać tego smartphone`a. Ceny zapewne z początku nie będą atrakcyjne, ale nawał wielu modeli musi spowodować redukcję wartości telefonu. Zaraz po Orange pewnie inni producenci zainteresują się Lumią 900, a więc konkurencja też wymusi zbicie ceny do akceptowalnej przez większość Polaków.

Mało tego, Orange oprócz wprowadzania nowych modeli to dodatkowo zapowiedziało kolejną edycję konkursu “Testuj z Orange”, gdzie możemy dostać telefon do testów, a jeśli go wygramy to słuchawka zostaje z nami na zawsze.  Tym razem do dyspozycji będą dwa urządzenia: HTC One X  i najprawdopodobniej właśnie Lumia 900. Zainteresowani? :)

źródło: blog.orange.pl


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.