EURO 2012 – oficjalna aplikacja od Orange

|


Najświeższe i unikalne informacje o Mistrzostwach Europy UEFA EURO 2012 Polska – Ukraina dostępne na Twoim telefonie komórkowym. Wystarczy zainstalować oficjalną aplikację UEFA EURO 2012 przygotowaną we współpracy z Orange. Aplikacja dostępna jest na ośmiu najpopularniejszych systemach mobilnych w tym oczywiście na Windows Phone. Aplikacja jest przetłumaczona na 11 języków, dzięki temu kibice we wszystkich krajach, w których Orange jest sponsorem, będą mogli uczestniczyć w mistrzostwach jak nigdy dotąd.

Po raz pierwszy oficjalna aplikacja UEFA EURO umożliwi bezpośrednie dzielenie się emocjami z przyjaciółmi w mediach społecznościowych. Geolokalizacja oraz rzeczywistość rozszerzona zapewnią łatwe znalezienie najlepszego miejsca do śledzenia rozgrywek czy spotkanie przyjaciół.

Bezpłatna aplikacja mobilna UEFA EURO 2012 ma być najlepszym źródłem informacji na temat tego najważniejszego turnieju piłkarskiego w Europie. Oprócz aktualności tekstowych, zdjęć, wywiadów z piłkarzami, sprawozdań na żywo będzie można oglądać fragmenty meczów. Dzięki aplikacji będzie można łatwiej dzielić się przyjaciółmi w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter.

Kibice odwiedzający Polskę i Ukrainę mogą ponadto korzystać z informacji turystycznych dotyczących odwiedzanych miast, stadionów, podróży oraz oficjalnych stref kibica UEFA w Polsce, w których każdy może odwiedzić także specjalne strefy Orange i naładować swój telefon, zagrać w interaktywne gry czy po prostu spotkać się ze znajomymi. Więcej na temat aplikacji na Live Orange – live.orange.com

Aplikacja do pobrania: http://www.windowsphone.com/pl-PL/apps/e5620dd7-8fe4-4c26-9e14-71809caf4b02

źródło: orange.pl