Samsung Mandel powraca – tym razem na kontrolę FCC

|

Pamiętacie jeszcze, że Samsung miał być tym trzecim producentem, który chce zaliczać się do korporacji, które w swojej ofercie mają urządzenie z Windows Phone i modułem LTE? O Mandlu słyszeliśmy jeszcze w zeszłym roku, gdzie wszyscy myśleli, że Samsung razem z Nokią i HTC pokaże swój nowy topowy model na targach CES 2012 w Las Vegas. Tak się jednak nie stało.

Przez te minione blisko 3 miesiące do sieci nie wyciekło wiele informacji. Jedyne, czego się dowiedzieliśmy to to, że Samsung Mandel to model o nazwie kodowej i667 i, że przeszedł pomyślnie certyfikację Bluetooth. Podobnie dzisiaj dowiedzieliśmy się, że komisja FCC do niczego nie doczepiła się w kwestii tego smartphone`a. Poznaliśmy, dzięki temu wymiary telefonu, które możecie zobaczyć na grafice z samego początku newsa. Z tych liczb wynika, że Mandel będzie mniejszy od konkurencji, czyli Lumii 900 i Titana II. To zaskakujące, ponieważ najnowsze dziecko Samsunga z “mobilnymi okienkami” na pokładzie ma mieć wyświetlacz większy od Focusa S, a ten ma 4,3 calowy ekran. To może oznaczać, że albo Samsung zastosuje bardzo cienką ramkę albo po prostu informacja o co najmniej 4,3 calowym wyświetlaczu jest błędna.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na więcej informacji o Samsungu Mandel, a najlepiej zobaczyć go już na własne oczy na jego oficjalnej premierze. Czy Koreańczycy znając już swoją konkurencję są w stanie stworzyć urządzenie lepsze od Lumii 900 i Titana II?

 

źródło: pocketnow.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.