Nokia Drive i Maps zaktualizowane

|

Nokia nie zapomina o swoich aplikacjach i dzisiaj w Marketplace pojawiły się dwie aktualizacje dla: Nokia Maps i Nokia Drive, czyli programy przeznaczone dla tych, co lubią podróżować :).

Nokia Maps – czyli po prostu mapy od Nokii (w zastępstwie dla Bing). Lista zmian nie została ujawniona, ale póki co zauważono parę nowych rzeczy – możliwość przypinania ulubionych miejsc i dzielenia się nimi poprzez różne formy komunikacji – SMS, E-Mail, Facebook, Twitter, Windows Live itd.

Kolejną aplikacją, która doczekała się aktualizacji jest Nokia Drive, czyli jeden z lepszych programów do nawigacji dostępnych na platformę Windows Phone. Nowa wersja oznaczona numerkiem 2.0 ma następującą listę zmian (dodatków):

  • możliwość ustalania trasy i nawigowania w pełni w trybie offline;
  • dodano informacje o ograniczeniach prędkości;
  • wzbogacono interface o parę detali i listę ostatnio wyznaczanych miejsc.

Obie aplikacje możecie pobrać zarówno z Marketplace, jak i z naszego forum, gdzie znajdziecie także instrukcje, która pozwoli Wam zainstalować wyżej opisywanie programy na modelach sygnowanych inną marką niż Nokia.

Nokia Maps: Klik!

Nokia Drive: Klik!

 

źródło: wmpoweruser.com, forum.windows-phone.pl


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.