Lumia 610 i Lumia 900 – preordery w sprzedaży

|

Pierwszy telefon z Windows Phone “Tango” – wszyscy czekają na jego oficjalne wejście do sprzedaży i niemiecki sklep wychodzi na przeciw zainteresowanym kupnem Nokii Lumii 610.

Niemiecki sklep Getgoods.de życzy sobie niecałe 200 Euro (820zł) i w ciągu 2-3 tygodni będziemy mogli cieszyć się swoim nowym nabytkiem. W przeliczeniu na naszą walutę wyjdzie to nieco ponad 800zł, czyli tyle, ile się od początku można było spodziewać. Z czasem telefon oczywiście jeszcze stanieje i będzie to bardzo dobra alternatywa dla takich telefonów jak Samsung Galaxy Ace czy też używany iPhone 3Gs. Jak dobrze wiemy, Lumia 610 działa równie szybko, co poprzednie modele z “Mango”.

Działanie telefonu możecie zobaczyć na przykład na tym filmiku:

 

Do sklepów także trafił topowy model Nokii, czyli Lumia 900 w europejskim wydaniu. Oczywiście również jest to preorder, ale już w innym sklepie – tym razem z Wielkiej Brytanii. Cena też nieco odmienna, bo to już 528 Funtów, czyli ~2600zł, a więc 3x więcej niż w przypadku Lumii 610. Dosyć drogo, ale to dopiero początek, aukcje internetowe z pewnością zmniejszą tę cenę tak, że będzie ona konkurencyjna z np.: Titanem/Titanem II.

 

Zainteresowani kupnem, któregoś z tych modeli?

 

źródło: wpcentral.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.