Walentynkowy prezent od Microsoftu

|

Microsoft postanowił jeszcze bardziej osłodzić tak miły dzień, jakim są Walentynki. Święto zakochanych wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i właśnie do dwóch szczęśliwców z USA mają trafić telefony z Windows Phone na pokładzie.

Z blogu Windows Phone dowiadujemy się, co należy zrobić, aby wymarzony telefon otrzymać. Sprawa jest prosta wystarczy za pomocą Twittera wysłać jedną z dwóch wiadomości poprzedzoną oczywiście odpowiednim oznaczeniem.

Pierwszy z możliwych wpisów to:

„Dear Droid” poprzedzony hashtag-iem #DumpingMyDroid. – przypomina to poprzednią historię, o której również pisaliśmy. Wtedy jednak do wygrania było aż 20 telefonów, a wpisy dotyczyły systemu Android.

Jeżeli ktoś nie chce mieszać w zabawę konkurencyjnego systemu może posłużyć się drugim z możliwych wpisów:

Tym razem należy opisać swoją miłość bądź uwielbienie do Windows Phone poprzedzone oczywiście odpowiednim hashtag-iem #ILoveWindowsPhone. No a dzięki takiemu wpisowi można pozostać w błogim walentynkowym klimacie. Co chyba nie jest bez znaczenia.

Szczęśliwcy zostaną wybrani losowo. Oprócz otrzymanego telefonu z nowym systemem operacyjnym firmy, zwycięzca otrzyma również dostęp do Zune Pass na rok oraz Xbox Live Gold również na ten sam przedział czasowy.

Jak widać Microsoft bardzo stara się promować swoje najnowsze dzieło. I robi to coraz wymyślniejszymi sposobami. Takie działanie z pewnością bardzo cieszy zwolenników Windows Phone, gdyż przyczynia się do popularyzacji systemu.

Szkoda jednak, że akcja została ograniczona jedynie do USA. Przecież w Polsce walentynki są już nieźle spopularyzowane. No a zakochanych chętnych na nowy telefon z pewnością nam nie brakuje :).

źródło: neowin.net