Sony i ich telefon z Windows Phone na targach MWC!

|

Dzisiaj wyciekła informacja, która na pewno zainteresuje wielu fanów “świętej pamięci” marki Sony Ericsson. Po wykupieniu udziałów Ericssona przez Sony, Japończycy najprawdopodobniej zaistnieją w świecie mobilnych okienek.

Oczywiście to tylko plotki, ale jest duża szansa, że “nowa marka” swój pierwszy smartphone z Windows Phone pokaże już na targach Mobile World Congress w Barcelonie, które odbędą się za tydzień. Szczegółowych informacji na temat samego telefonu jednak nie ma. Wiadomo jedynie tyle, że będzie to urządzenie typu slider, a jak coś się rozsuwa to zapewne po odkryciu dolnej części ujrzymy pełnowymiarową klawiaturę QWERTY. A taki telefon, w wykonaniu (jeszcze) Sony Ericssona już znamy…

Opisywaliśmy go dokładniej w tym newsie: Klik! To jest najświeższa wersja słuchawki pochodzącej jeszcze ze spółki joint-venture. Jeszcze wcześniej mogliśmy podziwiać zupełnie inny prototyp, ale także z pełnowymiarową, rozsuwaną klawiaturą QWERTY:

Który model bardziej Wam się podoba? Konserwatywny, starszy czy bardziej ten nowszy, w stylu obecnych Xperii z Androidem? Jak marka Sony powinna się prezentować w kwestii smartphone`ów z Windows Phone? Bardziej stonowana, poważna czy też tak, jak obecne Xperie – młodzieżowe, z intrygującym designem?

Sony teoretycznie będzie kolejnym producentem, który czymś zaskoczy na targach Mobile World Congress w tym roku. Poza Japończykiem to Nokia i Samsung mogą pokazać coś bardzo intrygującego, np.: europejską Lumię 900 czy też Mandela.

 

źródło: phonearena.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.