Orange: testerzy Lumia 800 zostali wybrani

|


Nokia Lumia 800 z systemem Windows Phone jest telefonem kolejnej edycji akcji “Testuj z Orange”. Dzisiaj została ogłoszona lista 100 testerów, którzy zostali wyłonieni spośród zarejestrowanych kandydatów: testuj.orange.pl/lumia800

Połowa z nich otrzyma testowaną Lumię 800 na własność. Uczestnicy zabawy będą mogli także wygrać bilety na przedpremierowe pokazy filmu Martina Scorsese “Hugo i jego wynalazek” od dystrybutora United International Pictures. “Testuj z Orange” telefony Nokia Lumia 800, to już piąty tego typu konkurs, który Orange organizuje od ponad roku. Zadaniem biorących w nim udział osób jest przetestowanie nowoczesnych telefonów i opisanie swoich wrażeń i uwag.

Finaliści otrzymają do testowania telefony Nokia Lumia 800 z Windows Phone oraz startery Orange Free na Kartę, które umożliwią im mobilną realizację zadań konkursowych. W czasie testów, które potrwają do 11 marca, uczestnicy będą dzielili się swoimi wrażeniami na blogach poświęconych poszczególnym zadaniom, na stronie: testuj.orange.pl. Będą też mieli do wykonania zadania konkursowe nawiązujące do tematyki filmowej, towarzyszącej najnowszej edycji zabawy. Jakość wykonanych zadań oraz zawartość merytoryczna wpisów na blogach będzie przedmiotem oceny jury, które wyłoni laureatów konkursu.

Nagrodą dla 50 najlepszych testerów będzie testowana Nokia Lumia 800, która stanie się ich własnością.

W poprzednich edycjach konkursu testowane były: Motorola Flipout, Motorola Defy, HTC ChaCha oraz HTC 7 Mozart.

źródło: orange.pl