Nowy film z LG Miracle w roli głównej

|

“I znowu LG, znowu ten Miracle” – pomyśleli niektórzy zapewne… Jednak warto mówić o czymś, co ma już taką nieoficjalną historię, a jego legenda trwa już od blisko jednego roku. Na “oficjalnych kartach historii” Fantasy przechrzczony na Miracle ma szanse zostać zapisany już niedługo, bo na targach Mobile World Congres, które odbędą się pod koniec bieżącego miesiąca.

MWC w 2012 roku dla świata Windows Phone ma wprowadzić tanie budżetówki w postaci nowego systemu o nazwie “Tango”, więc LG Miracle byłby na tych targach niemalże najlepszym modelem. Niemalże, bo to nie jedyny telefon “nie-Tango”, który zostanie pokazany – w grze jest jeszcze europejska odsłona Lumii 900, być może także Samsung pokaże swój telefon z LTE o nazwie Mendel. Tak, więc LG i Miracle pozostanie wśród “przeciętniaków”.

Wróćmy jednak do filmu, tzw. hands-on, na którym znalazł się telefon, który nie widnieje na żadnych oficjalnych spisach telefonów koreańskiej marki. Jest on krótki, ale przedstawia np.: benchmark, wszelkie zamontowane czujniki i… Właściwie tyle. Więcej do pisania nie ma, zapraszam do obejrzenia 3minutowego filmiku:

Smartphone z Windows Phone 7 działa tak, jak działać musi, czyli idealnie szybko, bez żadnych zwolnień, czy też rzeczy, która posiadaczom mobilnych okienek jest nieznana – “lagów”.

Być może ktoś z Polaków zdecydował się na zakup Miracle wystawionego na sprzedaż niedawno na XDA-Devleopers.com?

 

źródło: phonearena.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.