Nowe zdjęcia prototypu LG Miracle/Fantasy/E740

|

Stary LG Fantasy, który zdążył zmienić już swe imię na Miracle, który okazuje się, że to jednak może być E740 (patrz: certyfikacja Bluetooth) ujawnia się w internecie na kolejnych zdjęciach. Tym razem są to zdjęcia, które już w lepszy sposób pozwalają na ocenienie i designu telefonu i pokrótce także wykonania. Specyfikację smartphone`a znajdziecie w każdym poprzednim newsie, więc przytaczanie jej po raz kolejny z pewnością nie ma sensu. Skupmy się na zewnętrznych walorach.

Z przodu znajdziemy (od góry):

  • czujniki: światła, zbliżeniowy;
  • kamerkę do wideorozmów VGA (0,3MPx);
  • oczywiście logo i nazwę marki;
  • wyświetlacz Nova o przekątnej 4 cali;
  • 3 (najprawdopodobniej) dotykowe klawisze.

Można mieć wątpliwości, co do przycisków, a dokładniej klawisza “Windows” – nie ma 100% pewności, czy jest on dotykowy, ale wszystko na to wskazuje. Mało, który producent stosuje fizyczne klawisze na szeroką skalę (z wyjątkiem np.: Lumii 710, Omnii 7). Wyświetlacz wykonano w technologii Nova – nie wiemy jeszcze, jak Windows Phone na tej odmianie IPS się prezentuje, ale ocenianie tego po zdjęciach nie ma większego sensu. Trzeba to zobaczyć na własne oczy i porównać z konkurencją, np.: SAMOLED, ClearBlack AMOLED, SLCD i inne.

Z boku znajdziemy oczywiście klawisze odpowiedzialne za ustawianie natężenia dźwięku, które wielkością nie grzeszą. Możliwe, że będą sprawiać większe problemy niż niezbyt wyczuwalne przyciski w HTC Trophy i Mozart.

Tył… Prosty, bez żadnych udziwnień, uwagę jedynie zwraca wyróżniający się po środku pas (metalowy, imitujący metal?), na którym umieszczono informację z jakim systemem mamy do czynienia. Powyżej – po raz kolejny – zamieszczono logo producenta, a na samej górze – w rogu – aparat fotograficzny, który pozwala robić zdjęcia w rozdzielczości do 5MPx i kręcić filmy w HD (720p). Nie zastosowano żadnej diody LED (nie mówiąc o lampie ksenonowej), więc jeżeli będziemy chcieli coś uwiecznić tym telefonem to tylko przy dobrym świetle. Napis “Not For Sale” (z ang: nie na sprzedaż) oznacza, że mamy do czynienia z prototypem.

Ogólny design telefonu nie porywa, kierowany jest najprawdopodobniej w stronę konserwatystów. Model LG zapewne wykonano ze średniej jakości plastików (z wyjątkiem belki z tyłu, która ma wyraźnie inną fakturę). Na zdjęciach widać, że spasowanie jest na niezłym poziomie – kwestia tylko, czy tak jest naprawdę w rzeczywistości i nic nie skrzypi, trzeszczy oraz nie odgina się.

O wszystkim przekonamy się najprawdopodobniej na targach Mobile World Congress. Czekamy niecierpliwie! :)

 

źródło: gsmarena.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.