Akcesorium dla Lumii 910 w sklepie Amazon

|

Dopiero, co Nokia dała do zrozumienia, że Lumia 910 to tylko wymysł i takiego telefonu nie będzie (przynajmniej w najbliższym czasie), a mimo to amerykański sklep Amazon wprowadza do swojej oferty pewne akcesorium dla Lumii 900 i (niedoszłego) europejskiego odpowiednika. Ten dodatek to skin ochronny na obudowę – imitujący drewno – który możemy kupić w cenie niecałe 6$ (niecałe 20zł).

Oczywiście to nie musi oznaczać, że jednak Nokia wyda Lumię 910, ale to już drugi sklep, który swoją ofertą wiąże się z mityczną Lumią. O ile starszy “numer” z preorderem może wydawać się teraz nieudaną zapowiedzią to obecna “sztuczka” Amazonu tyczy się tylko dodatkowego zapisu – bez problemu możemy kupić taki skin dla Lumii 900.

Powoli można zacząć się zastanawiać, czy faktycznie Nokia nie ma zamiaru wypuścić odmienionej europejskiej wersji Lumii 900. Może informacja, że taki smartphone nie powstanie ma na celu tylko ugasić oczekiwanie na ten telefon, aby w niedalekiej przyszłości doszło do wielkiego zaskoczenia? O tym się zapewne przekonamy na targach Mobile World Congress w Barcelonie, które zbliżają się coraz bardziej. To już kwestia kilkunastu dni, a będziemy mogli poznać nowe urządzenia z Windows Phone. Nokia już zapowiedziała “coś wielkiego”, inni producenci oficjalnie milczą, ale LG ma szansę w końcu pokazać Fantasy/Miracle, Samsung z kolei może przedstawić swój model z LTE – Mendel. HTC póki co nic nie zapowiedziało, ani nic ciekawego nie wyciekło do internetu na temat jakiejś nowej słuchawki z Windows Phone, która miałaby pochodzić z Tajwanu.

 

źródło: amazon.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.