Samsung SGH-i667 to na pewno Mandel – smartphone z LTE

|

Samsung Mandel nie został zaprezentowany na targach CES 2012 – to wielka strata dla Samsunga, ale cóż – ich decyzja, pewnie wiedzą znacznie więcej niż ja i podjęli słuszną decyzję. Przez ten czas, kiedy nowy Samsung z kafelkami nie będzie sprzedawany więcej zarobi Nokia (dzięki Lumii 900) i HTC (Titan II). Czemu? Przypomnę, że Mandel to trzecie urządzenie z Windows Phone 7 i modułem LTE na pokładzie. Ostatnie informacje na temat tego modelu odnosiły się do pomyślnej certyfikacji Bluetooth, ale nie było 100% pewności, że Samsung SGH-i667 i Mandel to to samo urzadzenie. Dzisiaj wątpliwości nie ma, dzięki UAProf.

Podkreślenia na powyższym zrzucie ekranu doskonale pokazują, że chodzi o model z Windows Phone 7 (przeglądarka, rozdzielczość). To w połączeniu z LTE daje jeden wynik – Mandel. Nic nowego  jednak nie wiemy – wyświetlacz ma być większy niż w Focusie S (4,3 cala), więc Nokia będzie najmniejsza z wcześniej wymienianej trójki urządzeń z najnowszą technologią łączności. Najprawdopodobniej (tak samo jak i Lumia 900 oraz Titan II) Mandel trafi na początku do amerykańskiej sieci AT&T.

Kiedy zobaczymy nowego Samsunga? Być może w lutym, na targach MWC. Wydaje się, że to najbardziej realny termin na prezentacje i667. Późniejsza prezentacja nie pozwoli Samsungowi zarobić zbyt wiele na tym urządzeniu – wprowadzenie na rynek zajmie kilka tygodni (nie mówiąc o Polsce), a więc zbliżamy się do premiery Tango i… Znacznie wydajniejszych i lepiej wyposażonych smartphone`ów z Windows Phone. Miejmy nadzieję, że warto czekać na nowego Samsunga.

 

źródło: pocketnow.com


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.