Preorder Lumii 910 w holenderskim sklepie internetowym?

|

Lumia 910 jeszcze nie została oficjalnie pokazana, ba! Nawet żadnych nieoficjalnych zdjęć nie widzieliśmy (nie mówiąc o stanowisku Nokii), ale sklep internetowy z Holandii (typhone.nl) postanowił wprowadzić do swojej oferty europejski model Lumii 900. Podana została pełna, szczegółowa specyfikację, wstawiono zdjęcie (oczywiście Lumii 900), ale nie wyceniono tego modelu Nokii.

Co ciekawego możemy dowiedzieć się ze specyfikacji? Ano tyle, co wiedzieliśmy dotychczas. Czyli to, że Lumia 910 to 900`tka z innym modułem aparatu, który może robić zdjęcia w rozdzielczości do 12MPx.

Szczegółowa specyfikacja (można powiększyć):

Wszystkiego tłumaczyć się nie opłaca, więc pokrótce: “ja” – tak (posiada), “nee” – nie (nie jest na wyposażeniu), “krasbestendig” – odporność na zarysowania, “lichtsensor” – czujnik światła, “Volwaardig toetsenbord” – fizyczna klawiatura, “uren” – godziny. Pozostałe zwroty powinny zostać zrozumiane przez każdego, szczególnie jak spojrzymy na dane przy nich (np.: 16GB, czyli pamięć wewnętrzna) .

Co ciekawe, ten sklep, w swojej ofercie posiada także takie urządzenia jak: Samsung Galaxy SIII, iPhone 5 oraz iPad 3, czyli to wszystko, co na pewno zostanie pokazane, ale jednak żadnych oficjalnych danych na temat tych telefonów (i tabletu) nie ma. Żadnych prezentacji nie było, nie są nawet jeszcze zapowiedziane. Po co, więc wprowadzać do oferty coś, co może nawet nie zostać dopuszczone do sprzedaży w tym sklepie? No cóż… Być może to też jakaś forma promocyjna, jak w przypadku Lumii 800 za ~600zł, bo w tym przypadku o błędzie mówić nie można. Rozumiem, zapowiedzi, wspomniane w temacie “preordery”, ale to powinno się wprowadzać dopiero po oficjalnych prezentacjach…

Wracając do Nokii Lumia 910. Smartphone najprawdopodobniej zostanie pokazany już za niecały miesiąc w Barcelonie na targach Mobile World Congress 2012. Europejczycy powinni już odliczać dni i godziny :).

 

źródło: wpsauce.com, typhone.nl.


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.