Nowe konkursy. Do wygrania wiele Lumii 800!

|

Promocja smartphone`ów Nokii z systemem Windows Phone nie zwalnia. Pojawiają się coraz to lepsze i ciekawsze konkursy, w których wygrać możemy oczywiście Lumie, w tym wypadku Lumie 800. Tak, więc jest o co walczyć.

Wszystkie konkursy możemy znaleźć na stronie internetowej: www.lumia.pl/lumia-konkursy/

Pierwszy z nich to zapowiadany już u nas konkurs Orange, w którym dostajemy do testów Lumię 800. Wszystko na identycznych zasadach, co w przypadku poprzednich “zawodów”, np.: z Mozartem w roli głównej. Rejestrujemy się, odpowiadamy na kilka pytań i czekamy, aż zostaniemy wylosowani. Do zgarnięcia jest 100 sztuk Lumii 800, a rejestracja zbliża się ku końcowi – zgłoszenia przyjmowane są do 30 stycznia, więc szanse są spore. Po wylosowaniu wystarczy prowadzić blog i dzielić się swoimi opiniami na temat użytkowania Nokii. Jednym z głównych warunków jest wiek – trzeba być pełnoletnim.

Kolejne konkursy mają już zbliżone zasady – koniecznie musimy posiadać aparat lub kamerę i wykazać się niezwykłą kreatywnością:

  • Światobrazu.pl rozdaje prezenty za najlepsze utrwalenie niezwykłego dnia, na zdjęciu oczywiście.
  • Wielkieżarcie.com z kolei wymaga zrobienia zdjęcia potrawy, która czyni dzień wyjątkowym.
  • Polki.pl, podobnie jak pierwszy portal chce zobaczyć zdjęcie z niezwykłym dniem zanim zdecyduje komu posłać nowiutką Nokię.
  • Millionyou.com również chce zobaczyć niezwykły dzień, ale już nie na zdjęciu, a w postaci filmu.
Pierwsze 3 witryny w puli nagród mają po 5 sztuk Nokii Lumia 800. Ostatnia strona ma ich 2x więcej, ale i zadanie trudniejsze. Nic, tylko brać się do roboty! Powodzenia! :)

 


Autor: Łukasz Pająk

Student informatyki, niedoszły wojskowy (próby nie zaniecham!) i kierowca rajdowy/wyścigowy (już wiek nie pozwala :( ), maniak gadżetów i technologii, z którą lubi być na bieżąco.