HTC Titan II – powrót bestii w nowej odsłonie

|


Na targach CES odbywających się w Las Vegas, HTC zaprezentował swój najnowszy produkt HTC Titan II. Firma podniosła poprzeczkę pod względem liczby megapikseli w smartfonach. Telefon posiada aparat 16 megapikseli, co jest zadziwiającą liczbą biorąc pod uwagę, że 8 megapikseli jest już wystarczające. Inną ważną nową funkcją HTC Titan II jest wsparcie dla szybkich sieci LTE. Telefon trafi do sprzedaży w USA w najbliższych miesiącach dzięki sieci AT&T. Cennik nie został jeszcze ogłoszony.

Telefon posiada duży 4,7 (WVGA) calowy ekran, 1,5 GHz procesor Snapdragon S2, przedni aparat 1,3 megapiksela. Titan II zdecydowanie zasługuje na swoją nazwę. Wyposażony jest w szerokokątny obiektyw (F2.6, 28 mm), autofocus i podwójną lampą błyskową LED. Amatorzy docenią dodatki takie jak redukcja efektu czerwonych oczu, stabilizacja obrazu, tryb panoramy…itp. Nagrywanie filmów w jakości HD 720p. Smartfon posiada kompilację systemu w wersji 8107,  baterię o pojemności 1730 mAh, 16 GB wbudowanej pamięci i 512 MB pamięci RAM.

Telefon na razie będzie dostępny tylko w USA. Jest kontynuacją swojego poprzednika Titan, który do tanich nie należy. Jak zwykle w przypadku smartfonów HTC możemy spodziewać się bardzo dobrego wykonania. Obie wersje Titana są największymi jak do tej pory smartfonami z Windows Phone i najbardziej ekskluzywnymi. Mnie osobiście dobija monotonny wizerunek telefonów HTC, ale fani tej marki powinni zainteresować się nową bestią.

źrodło: theverge.com