Allegro – aktualizacja aplikacji do wersji 1.2

|


Co minutę w serwisie Allegro pojawia się około 500 nowych ofert. Jak nie przegapić okazji i upolować najkorzystniejszą ofertę? Dzięki najnowszej aplikacji Allegro, użytkownicy Windows Phone szybko, wygodnie i tanio kupują w sieci. Program pozwala przeglądać kategorie serwisu, wyszukiwać przedmioty oraz dodawać oferty do obserwowanych. Przydatną funkcją jest skaner kodów kreskowych. Użytkownik może na pulpicie swojego telefonu umieścić bezpośredni link do tej funkcji i jednym kliknięciem zeskanować kod kreskowy z towaru na półce sklepowej. W ciągu kliku sekund będzie mógł sprawdzić dostępność i cenę tego towaru w serwisie Allegro. Aplikacja usprawni korzystanie z Allegro poza domem, bez dostępu do komputera.

“Cieszymy się ze współpracy z tak silnym partnerem, jak Allegro. Serwis oferuje najkorzystniejsze na rynku ceny szerokiego wachlarza produktów, zyskując coraz większe grono użytkowników, w tym znaczącą grupę właścicieli Windows Phone. Innowacyjna aplikacja, jaką Microsoft oddaje w ręce użytkowników Allegro, pozwoli im w każdej chwili sprawdzić dostępność i cenę dowolnego produktu z półki sklepowej w serwisie. Oznacza to, że jej użytkownicy będą kupować dużo taniej. Poprzez aplikację możliwe jest również „przypięcie” interesującej nas aukcji do ekranu telefonu i śledzenie jej na bieżąco. Pojawi się ona wówczas na jednym z kafli interfejsu Metro i będzie dostępna za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki temu Allegrowicze nie będą musieli spędzać ostatnich godzin czy minut aukcji przed komputerem, by przebić ostatnią najlepszą ofertę. Mogą to zrobić mobilnie, z kina, czy z autobusu.” – mówi Ewelina Bagińska z firmy Microsoft, odpowiedzialna za rozwój Windows Phone na polskim rynku.

Użytkownicy aplikacji docenią na pewno jej oryginalny, przejrzysty interfejs. Sami projektanci wypowiadają się o nim z dumą: “Przygotowanie aplikacji na nowy, niespotykany dotąd interfejs Metro było sporym wyzwaniem. Praca nad projektem trwała kilka tygodni i sprawiała nam ogromną frajdę, z każdym nowym ekranem nabieraliśmy przekonania, że zostanie hitem Windows Marketplace” – mówi Dawid, deweloper z Działu Rozwiązań Mobilnych Grupy Allegro.

Aplikacja Allegro umożliwia szybki mobilny dostęp do największej ilości ofert zakupowych w polskim Internecie. Od teraz miliony atrakcyjnych towarów w najlepszych cenach znajdą się w Twoim zasięgu, gdziekolwiek będziesz. Upoluj super okazje przy pomocy Twojego telefonu z systemem Windows Phone 7.

Dostępne funkcje:

 • Wyszukiwanie po kodzie kreskowym.
 • Przypinanie poszczególnych funkcji do menu telefonu (np. Skanuj, Obserwowane) – naciśnij i przytrzymaj wybrany kafel.
 • Wyszukiwanie konkretnych przedmiotów.
 • Przeglądanie kategorii.
 • Dodawanie aukcji do obserwowanych.
 • Proste i szybkie kupowanie przedmiotów.
 • Dostęp do galerii zdjęć i szczegółowych opisów wraz z danymi o przesyłce i sposobie zapłaty.
 • Prosty w obsłudze interfejs, który pozwala bez problemu dodać przedmiot do obserwowanych, licytować i kupować. Interfejs zarówno dla trybu portretowego jak i panoramicznego.
 • Dostęp do Moje Allegro (Moje Zakupy, Moja Sprzedaż, Obserwowane, Komentarze).

Update 1.2:

 • Dodanie komentarzy w Moje Allegro.
 • Gwiazdki w ocenie sprzedającego.
 • Poprawki drobnych błędów.

źródło: allegro.pl, windowsphone.com