Nokia Lumia 800 bije nawet iPhone 4S w Holandii

|


Sukcesów Lumii 800 w Europie Zachodniej ciąg dalszy. Jeszcze kilkanaście dni temu w holenderskim KPN, Lumia 800 ustępowała tylko czarnemu iPhone 4S, przy okazji deklasując wszystkie topowe smartfony z Androidem. Dzisiaj nastąpił historyczny moment! Nokia Lumia 800 nie tylko zostawiła jeszcze bardziej w tyle telefony z Androidem, ale także wyprzedziła iPhone 4S, a to już nie są żarty.

23 listopada 06 grudnia

Z logicznego punktu widzenia są dwie możliwości. Cały bum na iPhone 4S już minął? Nie, to nie możliwe. Bardziej prawdopodobny byłby koniec świata. Druga opcja to skutki kampanii reklamowej Microsoftu i Nokii oraz renoma fińskiego koncernu. Ta alternatywa wydaje się być bardzo prawdopodobna.

Skoro Nokia tak dobrze sprzedaje się na zachodzie, to co się będzie działo w Europie Wschodniej i Azji? W tych regionach Świata Nokia zawsze była tym samym, czym jest teraz iPhone dla USA. Niestety, w ostatnim czasie sytuacja się odwróciła z powodu znudzenia Symbianem.

Czy Nokia wróci na swoje miejsce na rynku mobilnym? Wszystkie znaki na Niebie i Ziemi wskazują, że TAK i to właśnie za sprawą tego obskurnego systemu jakim jest Windows Phone.

źródło: wmpoweruser.com