Lumia 800 telefonem roku 2011!

|

Nokia Lumia 800 to niewątpliwie jeden z najbardziej oczekiwanych smartfonów z systemem Windows Phone tego roku. Swoją specyfikacją sprzętową, wyglądem a także usługami dodanymi przez Nokię stanowi obiekt pożądania wielu osób. Nokia hucznie wprowadziła ten model na rynek europejski (przypomnijmy, że w Ameryka tym razem nie otrzymała telefonu w pierwszej kolejności). Kampania reklamowa trwa bardzo intensywnie w Wielkiej Brytanii i innych krajach starego kontynentu.

Czytelnicy magazynu WhatMobile głosowali na telefon roku 2011. Wybrali – Nokię Lumia 800! Jest to niewątpliwy sukces producenta systemu jak i sprzętu. Przypomnijmy, że telefon ten oficjalnie został zaprezentowany dopiero kilka tygodni temu na konferencji Nokia World, a pierwsze paczki zostały wysłane do klientów dopiero wczoraj.

Redaktor Richard Melville stwierdził, że Nokia od zawsze robiła dobre telefony, ale sojusz z Windows Phone może im wyjść tylko na dobre. Dzięki temu mogą produkować nowe innowacyjne smartfony o konkurencyjnych cenach, które są topowe i przyciągną najbardziej wymagających klientów.

źródło: wpcentral