Zarejestrowani do testów?

|

Orange przygotowało bardzo ciekawą akcję dla wszystkich zainteresowanych, bo nie trzeba być nawet ich klientem, by móc uczestniczyć w tym programie. Konkretniej, operator przygotował 2012 telefonów HTC Mozart z systemem Windows Phone które zostaną rozdane uczestnikom do testów. Każdy tester będzie publikował swoje wrażenia z użytkowania na blogu. Gdy okres zabaw z telefonem dobiegnie końca, 1006 osób wybranych przez Jury konkursowe będzie mogło zatrzymać telefon na własność.

Podobną akcję posiada Play. W ich Testuj Smartfona każdy chętny może przetestować telefon, ale musimy go oddać. Błędnie dużo osób myśli, że Orange kopiuje akcję po Play. To właśnie pomarańczowy operator jako pierwszy pozwalał na testowanie użytkownikom telefonów i zatrzymanie ich na własność (HTC ChaCha, Motorola Defy, Motorola Flipout)

Zasada jest prosta, wysyłasz swoje zgłoszenie, i czekasz. Pierwszy etap, który nazywa się Kwalifikacyjnym według regulaminu udostępnionego przez Orange potrwa od 6 do 30 października 2011. Rejestrujemy się pod adresem: http://testuj.orange.pl/rejestracja. Podajemy tam swoje dane osobowe, odpowiadamy na 2 pytania: Ile znaków może zawierać sms, i Co oznacza skrót HSDPA. Oprócz tego, musimy uzasadnić dlaczego to właśnie my chcemy testować ten telefon. Jeśli zostaniesz wybrany, do 3 listopada będziesz już o tym wiedział, za pomocą maila otrzymanego od organizatora, albo na stronie testuj.orange.pl (ma zostać tam opublikowana lista zakwalifikowanych, z imieniem, nazwiskiem i miejscem zamieszkania).

Telefon HTC Mozart z kartą startową Orange Free na Kartę (20zł dostępnych środków na koncie, i 1GB transferu danych) zostaną dostarczone na wskazany adres najpóźniej do 13 listopada 2011r. Etap testowy rozpoczyna się 15 listopada a kończy 26 grudnia 2011 roku. Warunkiem wzięcia udziału w testach jest posiadanie konta na portalu społecznościowym omnie.to. Jednym z warunków jest używanie karty Orange, albo tej którą otrzymamy w zestawie, albo swojej własnej. Oprócz tego musimy publikować wrażenia na swoim blogu.

30 grudnia operator skontaktuje się z nami, aby poinformować nas o tym, czy musimy oddać telefon, czy możemy go zatrzymać. Jeśli musisz go oddać – nie przejmuj się, nie zapłacisz nic. To Orange wyśle na własny koszt kuriera. Pamiętajmy, aby nie zniszczyć telefonu i oddać go ze wszystkimi akcesoriami które otrzymaliśmy w komplecie. Kilka rys w niczym nie przeszkadza – w regulaminie jest napisane, że telefon może zawierać ślady normalnego użytkowania.

Zachęcamy najpierw do zapoznania się z regulaminem konkursu pod adresem: http://testuj9orange.dcs.pl/pdf/RegulaminMozart.pdf