Testuj Windows Phone z Orange – znamy szczegóły

|

Kilka dni temu na łamach naszego portalu zamieściliśmy informację o tym, że Orange ma zamiar uruchomić nowy program, w którym uczestnicy za darmo będą mieli możliwość testowania 2012 telefonów HTC Mozart z systemem Windows Phone 7.5 Mango. Przypomnijmy, że operator oferował podobne testy wcześniej, lecz brały w nich udział telefony z systemem Android: Motorola Defy, Motorola Flipout, HTC Cha Cha.

Od 6 do 30 października będzie otwarta internetowa rejestracja kandydatów pod adresem: http://www.testuj.orange.pl/. Każdy chętny będzie musiał odpowiedzieć na pytania konkursowe. Spośród wszystkich zgłoszeń jury wybierze 2012 testerów. Akcja potrwa do końca roku. Uczestnicy będą prowadzili blogi i wykonywali zadania konkursowe zostanie ponownie poddana osądzie komisji, która wybierze 1006 osób. Oni zatrzymają telefony na własność.

Zestaw będzie zawierał starter Orange Free na Kartę, który pozwoli na wykonanie zadań.

Czy akcja odniesie taką samą popularność jak Testuj Smartfona w Play? Jest szansa na zatrzymanie telefonu, przez to  poziom będzie myślę bardzo wysoki, na pewno opublikuję kilka streszczeń z blogów użytkowników. Sam osobiście jestem bardzo ciekawy, jak te testy wypadną.